Nábytok na mieru

 

Iste ste sa pri kúpe nábytku stretli s problémami spojenými s veľkosťou či rozlohou nábytku.

 

 Buď bol príliš priestranný, veľký a nemali ste všetky jeho časti kde umiestniť, alebo bol príliš malý a Vám v izbe ostalo veľa voľného a nevyužitého priestoru. Práve preto sme tu my, aby sme tento Váš problém navždy odstránili a ušetrili Vám čas, peniaze a nervy pri kúpe nábytku. Sme firma, ktorá sa zaoberá výrobou nábytku na mieru. Vyrábame všetky druhy nábytku. Od kuchynských liniek, kuchynských stolov, stoličiek, cez šatníkové a predsieňové skrine a súpravy, taktiež postele, záhradný nábytok, nočné stolíky, komody, konferenčné stolíky, obývacie steny, skrátka všetko čo patrí do zariadenia bytu. Vyrábame tiež netradičný druh nábytku, tzv. starožitný, ktorý nie je menej vyhľadávaným ako ten klasický. Pri výrobe nábytku používane kvalitné materiály, predovšetkým drevotriesku, dubové, či bukové drevo, ktoré je veľmi silné a trvácne. Samozrejme, môžete si vybrať aj iný druh dreva či materiál, z ktorého chcete mať nábytok vyrobený.

 

 

Prioritou sú pre nás Vaše požiadavky a Vaša spokojnosť s našou prácou. Všetky výrobky natierame priesvitným lakom, aby boli lesklé, pekné na pohľad, ale zároveň aj chránené pred poškodením. Výhodou nábytku na mieru je to, že vy samy rozhodnete, aký nábytok chcete. Okrem výroby nábytku sa zaoberáme aj poradenstvom, nakoľko sme na trhu už niekoľko rokov, máme skúsenosti s výrobou rôzneho druhu nábytku, ale samozrejme aj odborné znalosti. V našej firme pracujú iba skúsení majstri, ich práca je zárukou kvality, nakoľko majú odborné vzdelanie pre prácu s nábytkom. Preto sa nemusíte báť, že Váš nábytok bude v nesprávnych rukách, práve naopak, bude v tých najlepších. Aby sme Vám mohli vyrobiť Váš nábytok na mieru musíte nás v prvom rade kontaktovať. Naši pracovníci k Vám prídu, vypočujú si Vašu predstavu o tom, čo chcete a o aký druh nábytku máte záujem.  Dôležité  sú pre nás rozmery, hlavne ak ide o kuchynské linky, či obývacie izby. Musíme presne vedieť a vidieť kam nábytok chcete umiestniť. Šetríme Vám tak čas aj peniaze. Pretože zaplatíte iba za to čo chcete a čo je hlavné nábytok vyrobíme tak, aby sa prispôsobil izbe v ktorej bude umiestnený a zároveň, aby splnil aj Vaše požiadavky. Pri našej návšteve Vám urobíme aj predbežnú kalkuláciu výdavkov. Je potrebné povedať, že táto kalkulácia sa nijakým zásadným spôsobom nebude líšiť od celkovej, práve naopak, bude ešte nižšia, čo sa nám skúsenosťami iba potvrdilo. Vyrobený nábytok Vám samozrejme dovezieme a aj poskladáme. Vy sa teda naozaj nemusíte o nič starať. Ako na každý tovar, aj na náš nábytok sa vzťahuje päťročná záruka. V prípade akéhokoľvek poškodenia Vám prídeme nábytok opraviť, teda dať do pôvodného stavu. Okrem súprav (ako sú kuchynské linky a jedálenské stoly, spálňový nábytok, či predsieňové sety) vyrábame a ponúkame aj nábytok po dieloch. Teda, ak nevyhnutne potrebujete nejakú časť nábytku, ktorú ste v obchodných domoch nenašli, práve kvôli jej rozmerom, sme tu pre Vás. Iba my Vám vyrobíme kvalitný, moderný nábytok na mieru za tú najlepšiu cenu. Výhodou nábytku na mieru je fakt, že Vám bude sedieť ako uliaty.

 

 

Náš nábytok vyrábame na milimetre presne, tak ako sme sa dohodli a podľa toho aké požiadavky ste si stanovili. Nemôže sa stať, že by Vám náš nábytok bol primalý, či priveľký. Výrobu a montáž, samozrejme, vykonáme včas. Svoje záväzky si plníme do bodky, takže sa aj v tomto na nás môžete úplne spoľahnúť. Garantujeme Vám, že náš nábytok je kvalitný a pri správnej manipulácii s ním vydrží niekoľko rokov, je nenáročný na údržbu, preto Vám jeho upratovanie nezaberie veľa času. Budeme radi, ak sa rozhodnete pre náš nábytok na mieru, ktorého kvalita a cena sú overené skúsenosťami a časom. Iba u nás nájdete ten najlepší, kvalitný, moderný a dizajnovo nápaditý  nábytok po akom ste vždy túžili. Navyše Vám šetríme čas aj peniaze. Montáž a dovoz máte u nás zadarmo. Tým, že Vám vyrobíme nábytok podľa vašich predstáv sa nemusíte báť toho, že niekde uvidíte ten istý. Naše nábytky na mieru sú originálne a prispôsobené vašim predstavám a požiadavkám. Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte a ozvite sa nám. Určite neoľutujete. Garantujeme Vám, že nábytok od nás Vám bude závidieť každý. Vaša spokojnosť je pre nás prvoradá, preto pracujeme tak, aby ste s nami boli nadmieru spokojný. Všetku prácu urobíme za Vás. Vy si preto môžete naplno vychutnať  leto a oddych, zatiaľ čo my Vám vyrobíme nábytok snov. Tak prečo váhať? Iba s nami budete mať to, po čom ste vždy túžili.

Štítky