Víta Vás rodinná firma so zameraním na návrh a výroba a montáž kuchyne na mieru a realizácie interiérov na kľúč

 
 

Miestnosť v domácnosti, v ktorej trávime najviac času je bezpochyby kuchyňa. Rýchle raňajky, večera, nedeľné obedy, kávička, sviatočné pečenie. Ak je kuchyňa správne navrhnutá a kvalitná, práca v nej je rýchla a príjemná. Ak sa v nej naopak, človek necíti príjemne a je dispozične zle navrhnutá, aj pohyb  a orientácia v kuchyni sú sťažené. Naša firma Vám ponúka kuchyne na mieru, ktoré zodpovedajú nielen súčasným trendom, ale sú plnohodnotný nábytkovým riešením a spĺňajú tie najvyššie požiadavky moderných kuchýň. Kuchyne na mieru vyrábame už niekoľko rokov, za čím sú mnohí spokojní zákazníci a veľa tvrdej práce. Sledujeme súčasné trendy a stále aktualizujeme našu ponuku o  nové vylepšenia. Ponúkame široký výber kuchýň na mieru, čo sa týka vonkajšieho dizajnového prevedenia  použitých materiálov a veľkosti kuchýň. Obchody ponúkajú kuchyne vo výhodných cenách, ale čo ak Vám nevyhovujú kvôli malému priestoru, ktorým ste obmedzený? Je rozdiel ak vyberáte kuchyňu do domu alebo do bytu.


 

 

V bytoch sme väčšinou odkázaní na menší priestor, ktorý sa snažíme využiť, čo najefektívnejšie a nenechať žiadny kút bez konkrétneho využitia. Kuchyne na mieru sú ideálnym riešením do domov, či bytov s malým priestorom. Keďže pri výrobe používame iba kvalitné a vysoko odolné materiály od renomovaných značiek, môžete si byť istý, že vaša nová kuchyňa vydrží ako nová dlhý čas. Nemusíte hľadať novú kuchyňu, ktorá by sa hodila k vášmu interiéru v obchodnoch. Ľahším a komfortnejším spôsobom je nechať si vyrobiť kuchyňu na mieru, ktorú vytvoríme podľa vašej objednávky. Na výber máme široký vzorkovník odtieňov, z ktorého si určite vyberie každý. Veľkosť a počet poličiek, dvierok, šuflíkov, typ pracovnej dosky, druh podsvietenia, madlá, to všetko je len na vás. Kuchyne na mieru vyrobíme aj z menej používaných  materiálov ako napríklad sklo, prírodný kameň  alebo hliník. Kuchyňa sa tak môže stať dominantou vašej domácnosti. 

 


 

 

Netreba zabudnúť ani na spotrebiče, ktoré dnes bez problémov dokážeme vstavať do kuchynskej linky, tak že sú takmer skryté.  Pri kuchyniach na mieru si môžete byť istý, že kuchyňu akú si vyberiete vy bude originál. Či už túžite po klasickej, modernej kuchyni, či s nádychom minulosti, my vám dokážeme vyrobiť akúkoľvek. Poradíme si aj s atypickými požiadavkami, čo sa týka tvaru, materiálu, farby alebo doplnkov. Samozrejmosťou je ponuka samodoraz, plnovýsuvy, a ďalšie systémy umožňujúce, čo najlepšie používanie kuchyne.  Ergonómia teda účelnosť je najdôležitejšia, čo ocení každá gazdiná. Úložné priestory sú dnes navrhnuté tak, aby čo najviac uľahčovali prácu počas varenia a poskytli prehľad. Splníme požiadavky aj tých najnáročnejších klientov, ktorí zo svojej kuchyne túžia vytvoriť umelecké dielo.  V galérii si môžete prezrieť históriu našej práce. Ak túžite mať kuchyňu a obývaciu časť prepojenú barovým pultom, bude pre nás potešením navrhnúť možné riešenia. Barový pult je praktický pri podávaním pokrmov, na odkladanie drobností alebo na posedenie s priateľmi pri káve alebo čaju. Počas večierkov sa môžete premeniť na barmana a podávať drinky. Barový pult nielen prepojí obývaciu časť s kuchyňou, ale celý priestor sa bude zdať priestrannejší.  S nami môže vyzerať vaša kuchyňa podľa vašich predstáv, pretože kuchyne na mieru sú neobmedzené fantázii. Heslom našej firmy je prvotriedna práca a spokojný zákazník. Vďaka dlhoročným skúsenostiam našich zamestnancov, ponúkame prvotriednu kvalitu a za rozumnú  cenu. Je takisto dôležité vedieť  sa správne rozhodnúť, či už pre dispozíciu, ale takisto aj pre materiál. Naši odborníci Vám vo všetkom radi poradia a navrhnú najlepšie riešenia. Kuchyňu na mieru dokážeme vyhotoviť za niekoľko týždňov, záleží na stupni náročnosti objednávky. Ponúkaný tovar pochádza priamo od výrobcu, preto sú naše ceny výhodné. V prípade akýchkoľvek otázok a nejasností nás kontaktujte emailom alebo telefonicky. Každý zákazník je pre nás dôležitý. Kuchyne na mieru maximálne využijú daný priestor a sú garanciou individuálneho prístupu. Ak si zvolíte kuchyne na mieru, uvidíte to množstvo kombinácií, ktoré sa ponúkajú v porovnaní s kuchynskými štúdiami. Či už túžite po modernej minimalistickej kuchyni, typickú čistými a horizontálnymi líniami alebo vidiecku s dreveným dekorom, dokážeme navrhnúť každý detail. Zverte sa do rúk odborníkom a vaša kuchyňa bude mať pečiatku profesionálov.

 


 

Moderné kuchyne
Sú výsadou každej ženy v domácnosti. Je to kráľovstvo mnohých žien a zároveň aj jej vizitkou. Sú nevyhnutnosťou v každom dome alebo byte. Každý z nás ich potrebuje mať, aby ju využíval pre svoje fyziologické potreby. Hovoríme o kuchyni, ktorá nesmie chýbať v žiadnom dome, byte či chatke. Nielen žena, ale aj samotný chlap si tam nájde svoje miesto. Je to snáď tá najpodstatnejšia miestnosť v dome, ktorá plní všetky naše chute. Každá má tú svoju zariadenú podľa vlastných predstáv a fantázie tak, aby sa v nej cítila, čo najpohodlnejšie, a ktorá by jej poskytla dostatočný priestor na prípravu chutných jedál pre svojich najbližších. Výtvor jedál na narodeninové či iné oslavy je často zdĺhavým a namáhajúcim procesom. Preto potrebujete mať kuchyňu, ktorá vám v tom rada pomôže už len tým aká je. Mať modernú kuchyňu je pýchou každej ženy. A modernú nielen dizajnovo, ale aj funkčne. Naše moderné kuchyne vám ponúknu dostatok miesta pre vašu sebarealizáciu. Čoraz častejšie sa stáva, že kuchyňa už nebýva len miestom pár hodinovej prípravy pokrmu, ale aj miestom, kde strávime viac času. Z toho dôvodu bola umiestnená v kuchyni aj elektronika ako televízor, rádio, či DVD prehrávač. To všetko sa vám tam zmestí iba v tom prípade, že vám to môže poskytnúť priestor vašej kuchyne. Naše moderné kuchynské linky majú dostatočne veľký priestor, kde zmestíte nielen nástroje, ale aj prístroje. Keďže kuchyňa je obľúbeným sídlom ženy, práve týmto sme vám chceli umožniť spríjemniť si tieto chvíle, ktoré tam strávite. Moderná kuchyňa to nie je len kuchynská linka vybratá z najnovšej ponuky na trhu. Naozaj moderná kuchyňa spĺňa estetické aj funkčné požiadavky zároveň. Máme pre vás širokú ponuku kuchýň pre miestnosti rozdielnej veľkosti a tvaru. Od lesklých po matné materiály. Od klasických po najnovšie farebné kombinácie. Naše moderné kuchyne sú priestranné a ponúkajú množstvo úložného priestoru. Vyberte si u nás najnovšie moderné kuchyne. Aká je odlišnosť medzi našimi kuchyňami a kuchyňami ostatných firiem? Naše kuchynské linky pozostávajú z vysokokvalitných materiálov, ktoré zabezpečujú dlhotrvácnosť použitia. 

 

 

Nejde o nábytok na pár rokov, ale zabezpečujeme takmer celoživotnú funkčnosť. Vy však po zmene môžete siahnuť kedykoľvek podľa najnovšej módy a trendu. Naše kuchyne sú rôznofarebné a vy si môžete vybrať a zosúladiť ju s farbou steny. Čím farebnejšia kuchyňa, tým sa vám v nej bude lepšie pracovať a tvoriť. To je predsa veľmi dôležité. Kto by chcel predsa tráviť čas v miestnosti, v ktorej sa necíti dobre. K pohodlnosti prispievajú aj farby, zosúladenie tvarov. Naše moderné kuchyne sa vám o to postarajú. Či už sa sťahujete do nového bytu alebo domu, rekonštruujete vašu kuchyňu alebo ste zatúžili dať nový dych vašej kuchynskej linke práve pre vás je určená táto ponuka našich moderných kuchýň. V našej ponuke nájdete také kuchyne, o ktorých sa vám ani nesnívalo. Dnes pri výbere kuchynskej linky zohráva dôležitú úlohu aj dizajn. No nie vo všetkých prípadoch sa spája kvalita s kvantitou. My vám to však môžeme zaručiť. Nádherné kuchyne sú nielen pekné oku, ale aj tým ktorí sa zameriavajú na akosť. Vyrábame kuchyne mimoriadnej akosti. Preto by ste nad touto ponukou nemali váhať. Okrem ponuky už vyrobených kuchýň sa špecializujeme aj na samotnú výrobu, čo je výhodou pre zákazníka, keďže si kuchyňu môže dať vyrobiť podľa vlastného vkusu. Či už je vaša miestnosť krátka, ako to častokrát býva v bytových domoch, alebo rozsiahla tak, že sa tam zmestia aj dve kuchynské linky naraz, my s tým nemáme žiadny problém. Vyrábame aj kuchyne na mieru. Každá gazdinka si tú svoju vybratú z našej ponuky zamiluje. Špeciálne tú, ktorú si sama vyberie podľa vlastného vkusu. Naše moderné kuchyne sú iné od tých klasických. Kuchynské linky sú vyrábané zo špeciálnych materiálov, ktoré zodpovedajú kvalite. Sú robené tak, aby nedošlo k prípadnému požiaru vedľa sporáka. Po výbere svojej kuchynskej linky vám ju čo najrýchlejšie privezieme a sami namontujeme. Áno, už sa nemusíte obávať, kto spraví za vás tu náročnú prácu, kto vám namontuje všetky tie skrinky a kto ich poskladá tak ako majú byť. To všetko urobíme pre vás, aby ste boli s kúpou a výberom spokojní. Nemusíte sa obávať ani o dlhodobý neporiadok, pretože naši pracovníci sú skúsení a veľmi šikovní. Takže za pár dní máte doma viditeľnú zmenu, z ktorej sa budete len a len vytešovať. Varenie a pečenie sa stane zážitkom. Pretože naše moderné kuchyne dokážu naozaj zázraky. Naše kuchyne sú vhodné do každého priestoru tak, aby využili každý kútik i tej najmenšej miestnosti. 

 

 

Predsa kuchyňa je miestnosť, ktorá potrebuje byť využitá viac než iné. Naše kuchyne sa jednoducho a ľahko ošetrujú a aj po viacerých rokoch užívania budete mať pocit akoby ste ju kúpili včera. Moderné materiály sú odolné voči chemickým prípravkom na čistenie a nespôsobujú jej žiadne škody ani vyblednutie či starnutie. Dvierka sa neohýbajú ani nekazia aj po niekoľkonásobnom otváraní a zatváraní. Ponúkajú viacero úložných priestorov, priehľadných aj nepriehľadných skriniek, čo umožňuje doň skryť všetky prebytočné veci. Každá izba predsa potrebuje miesto na uskladnenie vecí, ktoré doň patria. Aj naše kuchyne vám to ponúkajú. Vďaka tomu sa do vnútra nedostane prach ani nežiaduce predmety. Aj pri náhodných nepríjemných situáciách, s ktorými si sa často stretávame v kuchyni najmä pri pečení, naša kuchyňa sa dá dať veľmi ľahko do poriadku. Nevyžaduje si náročnú údržbu. Ani priveľmi starostlivý prístup. Ak sa vám aj niečo pokazí ľahko a rýchlo sa to dá napraviť, keďže proces výroby našich kuchýň nie je zložitý. Zdĺhavé opravy to je to najmenej čo človek potrebuje. My vám však ručíme bezproblémovosť, avšak pri všetkom sa môže niečo vyskytnúť. V ojedinelých prípadoch to môže byť napríklad samotné rozbitie skla kuchynskej linky, ktoré sa dá veľmi rýchlo nahradiť novým. Vy však z našej ponuky moderných kuchýň máte rôzne variácie. Môžu to byť aj plné tvary kuchýň, ktoré sú namiesto skla tvorené farebnou výplňou. To v súčasnosti býva preferované, kvôli dizajnu. Je to veľmi štýlové a moderné a omladzuje to vek nielen samotnej kuchyne, ale aj šťastnej gazdinky. Možno to môže byť práve nápadom pre chlapov ako niečím originálnym a veľkolepým prekvapiť svoje polovičky. Dajte jej možnosť vybrať si z našej ponuky moderných kuchýň alebo jej rovno vyberte nejakú vy. 

 

 

Mať modernú kuchyňu je predsa nádherným darom. Nemusíte sa báť o prekvapenie. My vám všetko zabezpečíme. Vyrobíme, privezieme a rovno namontujeme takže si nemusíte robiť okolo kuchyne nijaké nadbytočné vrásky so zháňaním majstrov na montovanie. Naozaj, takéto kuchyne nenájdete v šírom okolí. Keďže sa venujeme aj jej samotnej výrobe, môžete si podľa svojej fantázie pozmeniť isté detaily. Originalita a nové nápady sú vítané. Nemusíte mať už doma kópie a kuchyne, ktoré nájdete takmer v každej druhej domácnosti. Budete mať niečo, čo bude zrodom vašej fantázie. Nová moderná kuchyňa, to je príležitosť, ktorá sa neodmieta. Máme tu pre vás aj ponuku kuchýň, ktorá nemusí byť len do bytov či domov. V pekné letné dni sa čoraz častejšie presúvame do svojich letných sídel, chát. Môžete si vybrať trendy kuchyňu klasického štýlu. Kuchyňa je v tomto prípade často aj jedinou miestnosťou jednoizbových chatiek. Pripravujú sa tam často tie najlepšie špeciality pripravované v prírode, romantickom ohni alebo piecke. Aj tu sa prejavuje dôležitosť a funkčnosť kuchyne. Aj na takéto miesta vám vašu vybratú kuchyňu prinesieme. Celý prevoz je riadený na našu zodpovednosť, pretože pre nás je dôležitá vaša spokojnosť. Kde nájdete lepšiu ponuku ako je táto. Tak neváhajte a príďte si vybrať kuchyňu, ktorá zmení nielen miestnosť, ale aj váš život. Po výmene si budete môcť zavolať aj viaceré pomocníčky, ktoré taktiež budú rady tráviť čas vo vašej novej kuchyni. Pretože vedľa príjemného nábytku si budete môcť radi porozprávať svoje najnovšie recepty. Možno ste primkli na svoju starú kuchyňu, pretože ste vedľa nej prežili takmer polovicu svojho života. No ručíme vám, že vo vašej novej kuchyni vám bude rovnako príjemne ako v tej starej. A možno to nebude obývačka kam budete viesť svojich hostí, ale práve kuchyňa, ktorou sa budete pýšiť. Navyše si ju zabezpečíte bez starostí. Na vaše objednávky a kúpu sa už teraz teší profesionálny tím pracovníkov. Moderné kuchyne chytia za srdce aj ženy, ktoré vo svojej kuchyne trávia len minimum času počas dňa. Ak už nepotrebujete kuchyňu pre jej funkčnosť, môžete si od nás kuchyňu zabezpečiť len ako výstavný prvok. Práve preto sme tu pre vás aj s našimi ponukami moderných kuchýň, ktoré spĺňajú najnovšie estetické potreby vďaka novosti tvarov. Tak neváhajte a príďte si vybrať najmodernejšiu kuchyňu.

 

 

 

Anketa

Využili ste niekedy službu výrobu kuchyne na mieru pre Váš byt, dom , firmu ?

Áno využil (1 273)
Zatiaľ nie (1 783)

Celkový počet hlasov: 4896

Štítky